"Mētru gardumi" piedāvā
Cidoniju džemi, cidoniju sula un sīrupi, cidoniju pastilas, sukādes, ogu pastilas un bezē cepumi.

Cidoniju džemi

Mūsu džemi, vārīti no pašu bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētajām cidonijām, lieliski sader gan ar siera un gaļas platēm, gan kā piedevas deserta ēdieniem. Savukārt cidoniju ar ingveru var pievienot tējai vai apēst tāpat pa karotītei, lai stiprinātu imunitāti rudens ziemas sezonā. Ogu saturs ir 64 grami uz 100 gramiem džema. Pieejami 5 veidu džemi 200g stikla burciņās: klasiskais cidoniju džems, cidoniju džems ar ingveru, čili, valriekstiem un šokolādi,

Cidoniju sula

Spiesta no mūsu BIO cidonijām, tā ir īsta C vitamīna trieciendeva imunitātes stiprināšanai. Saudzīgi pasterizēta (līdz 80oC), pieejama stikla pudelēs 0,33l un 0,75l , kā arī "Bag in box" 3l iepakojumā ar krānu ērtai lietošanai ilgāku laiku. 3l hermētiskais iepakojums ar krānu ļaus sulu ērti lietot visu derīguma termiņu, kas ir vismaz gads. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, kā arī gatavojot dzērienus, kokteiļus, tējas. Saldināšanai var pievienot cukuru vai medu pēc ieskatiem. Lieliski noder arī  gaļas ātrajai marinēšanai.

Sīrupi

Mūsu sortimentā ir dažādi sīrupi, kas ir saudzīgi pasterizēti un pildīti stikla pudelēs. Sīrupi ir ļoti ērti gatavojot gan vēsos, gan siltos dzērienus, atšķaidot ar ūdeni sev vēlamajās proporcijās. Visi sīrupi gatavoti no mūsu bioloģiskās lauksaimniecības produktiem.

  • Cidoniju sīrups 0,33l  un 0,75 l , cukuru pievienojam tikai tik daudz, lai dzēriens būtu baudāms, bet saglabātos cidonijas izteikti skābā garša.
  • Cidoniju-upeņu sīrups 0,33l. Upenes lieliski papildina cidonijas, noder gan auksto gan karsto dzērienu gatavošanai.
  • Rabarberu sīrups 0,33l - saldenskābs, maigs sīrups, smaržo un garšo pēc vasaras.

Sukādes

Arī sukādes ražojam no savā bioloģiskajā lauku saimniecībā izaudzētajām izejvielām. Piedāvājam sukādes no cidonijām 150g un 300g iepakojumā un no rabarberiem 150g iepakojumā, no ķirbjiem - 150g un 300g. Gatavošanas procesā pievienojam mazāk cukura, kā izplatītākajās receptēs, pēc iespējas saglabājot cidoniju, rabarberu un ķirbju dabīgās garšas. Tā kā ražojam nelielās partijās, tad klientu ieguvums būs vienmēr svaigas sukādes.

Ogu pastilas

Ir vēlme pēc kaut kā krāsaina un garda  savā veselīgo našķu trauciņā? Mūsu pastilas, kuru sastāva pamatā ir cidonijas, upenes, rabarberi vai dzērvenes ar minimālu olas baltuma (īstā, nevis pulvera) un cukura piedevu, būs tieši tas, kas Tev nepieciešams. Piedāvājam pastilu maisījumu 70g.

Beze cepumi

Piedāvājumā ir gaisīgie un gardie bezē cepumi (80g) , dažādās variācijās: ar cidoniju sukādēm, ar dzērveņu vai zemeņu pulveri. Ir arī bezē ar smalcinātām ķirbju sēkliņām un piparmētrām. Skābenā cidonija ar saldo bezē cepumiņu labi kontrastē un rada lielisku garšas buķeti. Savukārt ķirbju sēkliņas rada izjūtas, ka pievienotas pistācijas. Jāatzīmē, ka beze cepumi gatavoti no svaigu olu baltuma, nevis pulvera. 

Sazinieties ar mums un vienosimies par individuālu pasūtījumu sagatavošanu ar jums vēlamo produktu sastāvu un iepakojumu.


 .