Cidonijas
Sula, sukādes, sīrups, džemi un, protams, pašas CIDONIJAS

Veselības bumba


  • Cidonijas dažreiz dēvē par "Latvijas citronu", jo šis augs ir ļoti bagātīgs C vitamīna avots. Cidonijas satur apmēram četras reizes vairāk C vitamīna nekā āboli, kurus gan uzturā lietojas krietni biežāk. 
  •  Cidonijas ir bagātas arī ar pektīnvielām, kas ir viens no ogļhidrātu veidiem. Tās veicina gremošanu un citādi uzlabo vielmaiņu. 100 gramos cidoniju ir apmēram trīs līdz četri grami pektīnvielu.
  • Cidonijas dažādos pagatavošanas veidos dod neskaitāmas cilvēkiem vajadzīgas  uzturvielas, palīdz uzlabot kā sirdsdarbību, tā vielmaiņu un labsajūtu. Citiem vārdiem, tās stiprina cilvēka imunitāti.
  • Cidonijas ir bagātas ar C vitamīnu, pektīnvielām, skābēm un minerālvielām, provitamīnu A; B1, B2, E, PP vitamīniem, cukuru, organiskajām skābēm, kāliju, kalciju, magniju, fosforu, nātriju, dzelzi un miecvielām.

Cidoniju sula 

Cidoniju sulai piemīt vispārspēcinošas, urīndzenošas, savelkošas un antiseptiskas īpašības. Tā palīdz spēcīgas aizdusas, asiņu atkrēpošanas, asiņošanas un elpošanas ceļu saslimšanu gadījumos. Cidoniju sulu ieteicams lietot, lai ārstētu vai vismaz mazinātu mazasinību.


Mūsu produkti no cidonijām

Šeit redzami daži no mūsu produktiem, ko ražojam no cidonijām. Tie nopērkami veikalos Ogrē, kā arī citās Latvijas pilsētās. Protams, variet tos iegādāties arī tieši no mums.  Lai noskaidrotu produktu piegādes iespējas, lūdzu sazinieties ar mums.