Iegādāto preci bez maksas var saņemt Ogrē, Brūkleņu ielā 2a, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku. Veicam arī piegādi pa Latviju, izmantojot pakomātu servisu (sūtījumiem pa Latviju no 50 eur - piegāde uz mūsu rēķina).

Pēc rēķina apmaksas 3 darba dienu laikā (parasti gan tajā pašā vai nākošajā darba dienā, bet pirmssvētku laikā var gadīties ka līdz 5 darba dienu laikā) nosūtam preces uz izvēlēto pakomātu.

  Ja pirkums ir vismaz 10eur vērtībā, individuāli vienojoties (iepriekš zvanot vai rakstot sadaļā kontakti), iespējama bezmaksas piegāde uz Skolas ielu 7, Rīgā.        

  Internetveikala MĒTRU GARDUMI Lietošanas noteikumi

  Ogresgala pagasta zemnieku saimniecība “Mētras”, reģistrācijas Nr. 50001017561, juridiskā adrese: “Mētras”, Ogresgala pagasts, Ciemupe, Ogres nov., LV-5041, faktiskā internetveikala adrese: Brūkleņu iela 2a, Ogre, Ogres nov., LV-5001, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

  1. Vispārīgie noteikumi

  Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

  2. Pirkumu veikšana

  Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

  Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko, pieejamo piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

  3. Apmaksas noteikumi

  Norēķinu valūta vietnē ir eiro. 

  Pirkumu iespējams apmaksāt gan apmaksājot uz e-pastu saņemto rēķinu, gan izvēloties Latvijas internetbanku maksājumus: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS. Rēķins par pasūtījumu jāapmaksā 2(divu) darba dienu laikā no saņemšanas, pretējā gadījumā pasūtījums tiks anulēts.

  NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

  Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

  Bez maksas iegādātās preces var saņemt Ogrē, Brūkleņu ielā 2a, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku. Iegādātās preces tiek piegādātas pa Latviju, izmantojot pakomātu servisu. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Pakomāta piegādes izmaksas pa Latviju pirkumiem no 50 EUR, sedz Pārdevējs. Piegādes izmaksas tiek parādītas uz ekrāna, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas pakomātā 1-3 darba dienu laikā, pirmssvētku laikā tas var aizņemt līdz 5 darba dienām. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 14 kalendāra dienām, par to informējot klientu. Pirkumiem par summu vismaz 10 eur vērtībā, iepriekš abpusēji vienojoties (sazvanoties, vai rakstot internetveikala sadaļā "Kontakti"), iespējama preču bezmaksas piegāde Rīgā, Skolas ielā 7.

  5. Atteikuma tiesības

  Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, ja preces iepakojums nav ticis atvērts, nav bojāts, kā arī tikuši ievēroti norādītie glabāšanas nosacījumi. Atteikuma tiesības piemērojamas arī, ja pēc iepakojuma atvēršanas pircējs konstatē, ka prece ir bojāta. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

  Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek bojātas, pēc saņemšanas nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot glabāšanas  norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir no pircēja puses būtiski bojāts, internetveikalam ir tiesības nepiemērot atteikuma tiesības.

  Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāiesniedz atteikuma veidlapu, kuru iespējams atrast šeit: Atteikuma_veidlapa.docx , nosūtot to uz e-pasta adresi [email protected]  14 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tas, ka prece neatbilst pasūtījumam (piemēram, nepareizs vai bojāts produkts).

  Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas internetveikalam, nogādāt Pārdevējam Preces adresē: Brūkleņu iela 2a. Ogre, Ogres nov., LV-5041. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

  Pārdevējam ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu. Ja pircējs ir izvēlējies citu sūtīšanas veidu nekā lētāko internetveikalā piedāvāto sūtījumu veidu, internetveikalam nav pienākums kompensēt pārsniegtās sūtījuma izmaksas.

  Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

  Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ.

  6. Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

  Internetveikals ir atbildīgs par Pircējam pārdoto preču neatbilstību līguma noteikumiem. Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par preču neatbilstību nekavējoties, 1 nedēļas laikā pēc preces iepakojuma atvēršanas un neatbilstības konstatēšanas, t.i., jāiesniedz sūdzība (pie nosacījuma, ka netiek pārkāpts uz iepakojuma norādītais izlietošanas termiņš). Pircējs var iesniegt sūdzību, sazinoties ar internetveikalu, rakstot uz [email protected].

  Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas.

  Ja preces nav iespējams nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

  7. Pircēja personas datu apstrāde

  Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

  Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

  Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz [email protected].

  8. Strīdu izšķiršanas kārtība

  Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

  Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

  Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.