Mētru gardumi - no pašu izaudzētā 
Bioloģiskā  lauksaimniecība  un pārtikas produktu ražošana

Bioloģiskā lauksaimniecība

Esam neliela ģimenes saimniecība, kas nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību. Saimniekot Ogres novada Ciemupē, "Mētrās" uzsākām salīdzinoši nesen - 2017.gadā. Saimniecība atrodas pašā Daugavas krastā un izvēle saimniekot ar videi draudzīgām metodēm mums šķita pašsaprotama. Mūsu galvenais fokuss ir krūmcidonijas, bet papildus, nelielos apjomos audzējam arī ķirbjus, rabarberus,  zemenes un vēl citas kultūras, kuras galvenokārt paši savā mājražošanā pārstrādājam garšīgos un veselīgos produktos.  


Lauksaimnieciskā ražošana ir Ulda pārziņā, protams, neiztiekot bez pārējo ģimenes locekļu un šad tad arī draugu - talcinieku palīdzības.Mājražošana - izcilas kvalitātes gardumi


Mūsu izvēlētais saimniekošanas modelis - kvalitatīvu, pievilcīgu un garšīgu produktu ražošana, izmantojot galvenokārt savā BIO saimniecībā audzētās izejvielas. Mājražošanā varam atļauties izmantot tikai atlasītas, pašas skaistākās, augstākās kvalitātes cidonijas, kas ir būtiski lai sasniegtu uzstādītos mērķus attiecībā uz produktu kvalitāti. Produktus ražojam labāk biežāk, bet nelielās partijās, lai nodrošinātu, ka patērētāji tos saņem vienmēr svaigus, kvalitatīvus un vizuāli pievilcīgus. Milzīgu nozīmi pievēršam ražošanas procesu atbilstības nodrošināšanai pārtikas mājražošanas nosacījumiem. 

Jaunu produktu radīšana un esošo pilnveidošana ir Ivetas pārziņā. Ilgos, neatlaidīgos eksperimentos viņa radījusi vairākus interesantus produktus, ar kuriem patiesi lepojamies -  piemēram, gaistošie beze cepumi ar cidoniju sukāžu gabaliņiem vai arī veselīgie cidoniju, zemeņu un upeņu čipši ar medu.  Vairāki Ivetas radītie izstrādājumi atzinīgi novērtēti produktu kvalitātes konkursā "Novada garša 2020", Cidoniju džemam ar ingveru iegūstot zelta, bet Cidoniju džemam ar čili - sudraba godalgas. Apsolam arī turpmāk iepriecināt savus klientus ar jauniem, interesantiem gardumiem.

Video par mums:

https://www.youtube.com/watch?v=jL3ZtLyMzIAhttps://drive.google.com/file/d/1nnOER4ooWdiaarM5BKGRfSl9EAANR4iJ/view

Bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts

2019.gada vasarā zemnieku saimniecība "Mētras" ieguva bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu, oficiāli pievienojoties Latvijas bioloģisko saimniecību pulkam.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.