Sukādes, sīrupi, džemi
Mētru gardumi vispirms pagatavoti, lai sagādātu prieku sev un draugiem.  Vēlāk receptes pilnveidotas, lai  pasniegtu vislabāko Jūsu galdam.

No cidonijām, rabarberiem, ķirbjiem


Cidoniju sukādes un sīrups daudziem atgādina bērnību. Gandrīz katrs, kuram ir bijis savs piemājas dārziņš vai lauku mājas, ir griezis cidonijas gabaliņos, spiedis sulu, kaltējis cidonijas cepeškrāsnī vai saldējis ledusskapī, mēģinot atrast vislabāko paņēmienu vētrīgo augļu saglabāšanai. Mētru gardumi piedāvā Jums savas cidoniju sukādes, kuras atzinuši par labām jau daudzi mūsu pircēji visā Latvijā. Tāpat izgatavojam sukādes no ķirbjiem un rabarberiem, veidojam skaistus dāvanu komplektus no sukādēm un citiem gardumiem. 

Cidoniju džemi ar piedevām 

Viens no oriģinālākajiem Mētru gardumiem ir cidoniju džems ar dažādām intersantām garšas piedevām. Cidoniju džems ar čili vai ingveru ir lielisks papildinājums sieram un gaļas ēdieniem. Vēl mums ir cidoniju džems ar valriekstiem un šokolādi. Mmm... Garšīgi."Mētru" sukādes, sīrupi, džemi 

Mūsu produkti ir nopērkami veikalos Ogrē, kā arī citās Latvijas pilsētās. Protams, variet tos iegādāties arī tieši no mums.  Lai noskaidrotu produktu piegādes iespējas, lūdzu sazinieties ar mums.