Bezē cepumi un pastilas
Viens no "Mētru gardumu" pirmajiem stāstiem ir par ideālā bezē meklējumiem. Bezē cepumu un pastilu klāstam dažreiz pievienojas arī ogu čipsi un citi interesanti produkti.

Plašs bezē cepumu klāstsEksperimentējot "Mētru" virtuvē esam radījuši vairākas izcilas bezē cepumu receptes no mūsu pašu ogām un augļiem. Mūsu bezē cepumi izceļas ar to, ka izmantojam īstu olu baltumu, bez nekādiem pulveriem vai koncentrātiem.

Mums ir bezē ar cidonijām, dzērvenēm, zemenēm, piparmētrām un bezē ar ķirbju sēklām.

Bezē cepumus, čipsus un pastilas var iegādāties  vai pasūtīt atsevišķi un dāvanu komplektos kā krāsainus, skaisti noformētus gardumus no dabīgām, pašu audzētām  izejvielām.


Mūsu bezē cepumi izceļas ar to, ka izmantojam īstui olu baltumu, bez nekādiem pulveriem vai koncentrātiem.

Ogu, cidoniju un rabarberu pastilas

Vēl viens Mētru gardumu ekskluzīvais produkts ir ogu pastilas no upenēm, dzērvenēm,  cidonijām un rabarberiem. Pastilas atšķiras ar to, ka tajās ir vēl lielāks augļu un ogļu saturs un mazāk pievienotā cukura. Krūzīte tējas vai kafijas ar "Mētru gardumiem", un nedēļa var sākties...


"Mētru" bezē cepumi un pastilas

 Mūsu produkti ir nopērkami veikalos Ogrē, kā arī citās Latvijas pilsētās. Protams, variet tos iegādāties arī tieši no mums.  Lai noskaidrotu produktu piegādes iespējas, lūdzu sazinieties ar mums.